Regulator temperatury OCD4 0-40°C adaptacyjny

foto
Regulator ELEKTRA OCD4 1999 łączy w sobie zalety regulatora elektronicznego oraz cyfrowego układu sterującego, dzięki niemu system grzejny kontrolowany jest w pełni automatycznie. Daje możliwość programowania temperatury w cyklu dobowym oraz tygodniowym. Regulator  uczy się bezwładności cieplnej podłogi i wie, kiedy musi włączyć lub wyłączyć ogrzewanie, aby osiągnąć zadaną temperaturę o określonej porze dnia.

System oprogramowania obejmuje 4 zdarzenia: pobudka, wyjście z domu, powrót do domu i noc. Istnieje możliwość przypisania do każdego zdarzenia oddzielnej temperatury.

Regulator daje możliwość zaprogramowania 4 różnych poziomów temperatury w ciągu doby. Wyposażony jest w czujnik temperatury powietrza i podłogi. Po odpowiednim skonfigurowaniu przeznaczony jest do sterowania uzupełniającymi lub podstawowymi systemami ogrzewania zbudowanym w oparciu o maty grzewcze lub kable grzewcze podłogowe.

Regulator OCD4 1999 został zaprojektowany do montażu podtynkowego. Bardzo elegancki efekt można uzyskać montując OCD4 we wspólnej ramce, np. wraz z przełącznikami oświetlenia.

Gwarancja 2 lata.
Kod katalogowyISM-07-01898
cena brutto: 315.85 zł
(zawiera 23% VAT)

Produkty powiązane


Tagi:

kabel grzewczy do rynny Konin, przewody samoregulujące Zielona Góra, kable do betonu Zielona Góra, kabel samoregulujący Kielce, przewody grzewcze do rurociągu Toruń,