Poradniki ABC

Gniazdo ogrodowe

Na co zwrócić uwagę przy zakupie gniazda ogrodowego. Rodzaje montażu, zabezpieczenia, szczelność.


Jaki grzejnik elektryczny

Który grzejnik elektryczny wybrać? Jaka powinna być jego moc?. Na te pytania znajdziesz odpowiedź w naszym przeglądzie grzejników.


Devi Smart czyli zdalne sterowanie dla każdego

Zdalne sterowanie ogrzewaniem jest możliwe nawet jeżeli nie planujesz budowy inteligentnego domu. Wystarczy jeden termostat i telefon lub tablet aby sterować temperaturą w pomieszczeniu przez internet.

Steruj:
- ogrzewaniem podłogowym,
- grzejnikami elektrycznymi,
- pompami i zaworami centralnego ogrzewania.


Jaki termostat do ogrzewania podłogowego

Najważniejsze informacje które pozwolą CO wybrać odpowiedni regulator (sterownik) do elektrycznego ogrzewania podłogowe opartego o maty lub kable grzewcze.


Jaka mata grzewcza

Jeśli zastanawiasz się jaką mate wybrać oraz jaki regulator jest potrzebny do zapewnienia komfortu cieplnego w twoim domu, to nasz poniższy poradnik pomorze w dokonaniu właściwego wyboru.


Grzejniki elektryczne TX IP20 oraz T17 IP24

Grzejniki elektryczne marki Thermoval w naszej ofercie. Zobacz krótki poradnik na temat różnic między modelami TX IP20 i T17 IP24


Kable grzewcze do ogrzewania betonu Elektra BET

Krótki poradnik na temat doboru kabli grzewczych Elektra BET40. Zobacz ile i jaki kabel zastosować do ochrony przed zamarzaniem świeżego betonu.


Jaki grzejnik elektryczny

Nie wiesz jakiej mocy grzejnik elektryczny wybrać do mieszkania, biura lub pokoju? Mamy dla Ciebie prosty kalkulator którym łatwo wyznaczysz moc potrzebnego grzejnika w zależności od wielkości pomieszczenia i stanu jego ocieplenia.


Scame Optima Reverse - zamiana fazy we wtyczce

W naszej ofercie pojawiły się nowe wtyczki siłowe z serii Optima Reverse. Cechą szczególną tych wtyczek jest możliwość zamiany faz.


Rozdzielnice budowlane Scame MBOX - zobacz film

Filmowa prezentacja rozdzielnic przeznaczonych do pracy na placach budowy w każdych warunkach atmosferycznych. Rozdzielnice budowlane Scame MBOX z serii 2 i 3.


Ekonomiczne gniazda przemysłowe natynkowe

W naszej ofercie pojawiła się nowa seria ekonomicznych w zakupie gniazd siłowych. Są to gniazda natynkowe Scame Optima Base i Optima Top.


Rozdzielnice elektryczne Scame Block

Zobacz na filmie dlaczego warto wybrać uniwersalne rozdzielnice z serii Block. Film ilustruje najważniejsze cechy rozdzielnic, akcesoria oraz sposób montażu.


Rozdzielnice wyposażone

Hurtownia elektryczna 300energia.com realizuje kompleksowe usługi w zakresie montażu i kompletacji rozdzielnic elektrycznych w/g dostarczonej specyfikacji.


Klasy szczelności IP i odporności mechanicznej IK

Wybierając urządzenia i osprzęt elektryczny do instalacji warto mieć mieć świadomość jakiej klasy szczelności są poszczególne elementy. Świadomy wybór odpowiedniej wersji sprzętu pozwoli unikać wielu problemów i awarii.


Skrzynki rozdzielcze Elektroplast

Produkty Elektroplast to podstawowa oferta naszej hurtowni w zakresie obudów rozdzielnic elektrycznych. Skrzynki rozdzielcze tego producenta to połączenie atrakcyjnej ceny z jakością i estetyką wykonania.