Puszka aluminiowa Scame ALUBOX 410x315x153mm

foto foto
Puszki aluminiowe Scame Alubox to seria hermetycznych puszek instalacyjnych wykonanych z alumium. Puszki Alubox są puszkami elektroinstalacyjnymi, ale są także często wykorzystywane jako obudowy różnych urządzeń pracujących na zewnątrz budynków, np. routerów i punktów dostępowych WiFi 2.4 oraz 5 GHz. Puszki Alubox występują również w wersji Alubox ATEX Ex II 3GD do zastosowania w strefach zagrożenia wybuchem.

Klasę szczelności IP66 zapewnia uszczelka wykonana z EPDM znajdująca się w przykręcanym na metalowe śruby wieku puszki. Puszka Alubox fabrycznie nie posiada żadnych otworów do wprowadzenia przewodów, należy je nawiercić samodzielnie w zależności od potrzeb. Aby utrzymać klasę szczelności puszki należy zastosować dławnice kablowe. Na dnie puszki znajdują się cztery mocowania do przykręcenia płyty montażowej, listwy DIN lub innego osprzętu, który można zabudować w puszce.

Do tej puszki można zastosować:

Przykładowe zastosowania puszki Alubox jako obudowy:
montażnatynkowy
ilość dławnicbrak
klasa szczelnościIP66
materiałaluminium
mocowanie pokrywyśruby metalowe
Kod katalogowyISM-07-00928
cena brutto: 528.26 zł
(zawiera 23% VAT)

Produkty powiązane


Tagi:

puszki elektryczne Wrocław, puszka instalacyjna Poznań, puszki aluminiowe Konin, puszki podtynkowe Piła, puszka podtynkowa Szczecin,