Puszka aluminiowa Scame ALUBOX 140x115x60mm

foto foto
Puszki aluminiowe Scame Alubox to seria hermetycznych puszek instalacyjnych wykonanych z alumium. Puszki Alubox są puszkami elektroinstalacyjnymi, ale są także często wykorzystywane jako obudowy różnych urządzeń pracujących na zewnątrz budynków, np. routerów i punktów dostępowych WiFi 2.4 oraz 5 GHz. Puszki Alubox występują także w wersji ATEX Ex II 3GD.

Klasę szczelności IP66 zapewnia uszczelka wykonana z EPDM znajdująca się w przykręcanym na metalowe śruby wieku puszki. Puszka Alubox fabrycznie nie posiada żadnych otworów do wprowadzenia przewodów, należy je nawiercić samodzielnie w zależności od potrzeb. Aby utrzymać klasę szczelności puszki należy zastosować dławnice kablowe. Na dnie puszki znajdują się cztery mocowania do przykręcenia płyty montażowej, listwy DIN lub innego osprzętu, który można zabudować w puszce.

Do tej puszki można zastosować:

Przykładowe zastosowania puszki Alubox jako obudowy:
montażnatynkowy
ilość dławnicbrak
klasa szczelnościIP66
materiałaluminium
mocowanie pokrywyśruby metalowe
Kod katalogowyISM-07-00918
cena brutto: 62.32 zł
(zawiera 23% VAT)

Produkty powiązane


Tagi:

pokrywki do puszki Gorzów Wielkopolski, skrzynki telekomunikacyjne Białystok, skrzynka telekomunikacyjna Olsztyn, puszka elektryczna Rzeszów, puszki instalacyjne Wrocław,