Rozdzielnica natynkowa/przenośna Block 6 DIN IP66 z 4 otworami na gniazda


foto

Kod katalogowy
ISM-07-00667
cena brutto: 128.02 zł
(zawiera 23% VAT)
Dostępność: w magazynie
Opis
Dane techniczne
Rozdzielnica elektryczna z serii Scame Block 3 z 4 otworami do instalacji gniazd lub wtyczek tablicowych 16A z serii Scame Eureka. Jeden otwór rozdzielnicy, poprzez wyłamanie w odpowiednim miejscu plastikowych nadlewek i nawiercenie otworów, można przystosować do instalacji gniazda 32A.
Rozdzielnica elektryczna Block 3 wyposażona jest w listwę DIN pozwalającą zainstalować 6 modułów zabezpieczeń gniazd lub innych aparatów elektrycznych. Wewnątrz rozdzielnicy znajduje się także listwa zaciskowa ułatwiająca rozprowadzenie zasilania do gniazd i bezpieczników.
Szczelność w klasie IP66 zapewniają uszczelki wewnątrz rozdzielnicy oraz wokół uchylnego okienka rewizyjnego. Odporność mechaniczna rozdzielnicy wynosi IK08.
Rozdzielnica posiada pochylany uchwyt pozwalający na jej wygodne przenoszenie, a także specjalne przetłoczenia, w których można wybić lub nawiercić otwory i przymocować rozdzielnicę na stałe do ściany lub innego podłoża.
Materiał, z którego wykonana jest rozdzielnica, to bezhalogenowy termoplast odporny na temperaturę do 6500°C oraz wpływ takich czynników jak wiatr, promieniowanie UV czy środki chemiczne. Wysoka jakość materiału pozwala także na łatwe utrzymanie rozdzielnicy w czystości.
Istnieje możliwość dokupienia dławnicy kablowej z nakrętką do wprowadzenia przewodu zasilającego pasującej do rozdzielnicy.

Na życzenie klienta możemy wyposażyć rozdzielnicę w dowolną konfigurację gniazd, wtyczek i zabezpieczeń oraz przewód zasilający z wtyczką.

W rozdzielnicy można zamontować 1 gniazdo 32A (84x106 mm), albo 2 gniazda 16A (70x87 mm) i dwa gniazda 16A/230V (50x60 mm).

Tagi:

rozdzielnice budowlane Toruń, rozdzilnica budowlana Legnica,