Rozdzielnica natynkowa/przenośna Block 10 DIN IP66 z 5 otworami na gniazda


foto

Kod katalogowy
ISM-07-00672
cena brutto: 122.45 zł
(zawiera 23% VAT)
Opis
Dane techniczne
Rozdzielnica elektryczna z serii Scame Block 4 z 5 otworami do instalacji gniazd lub wtyczek tablicowych 16A (70x87 mm)z serii Scame Optima. 
Każdy otwór rozdzielnicy, poprzez wyłamanie w odpowiednim miejscu plastikowych nadlewek i nawiercenie otworów, można przystosować do instalacji gniazda 32A (84x106 mm). 
Rozdzielnica elektryczna Block 4 wyposażona jest w listwę DIN pozwalającą zainstalować 10 modułów zabezpieczeń gniazd lub innych aparatów elektrycznych. Wewnątrz rozdzielnicy znajduje się także listwa zaciskowa ułatwiająca rozprowadzenie zasilania do gniazd i bezpieczników. 
Szczelność w klasie IP66 zapewniają uszczelki wewnątrz rozdzielnicy oraz wokół uchylnego okienka rewizyjnego. Odporność mechaniczna rozdzielnicy wynosi IK08.
Rozdzielnica posiada pochylany uchwyt pozwalający na jej wygodne przenoszenie, a także specjalne przetłoczenia, w których można wybić lub nawiercić otwory i przymocować rozdzielnicę na stałe do ściany lub innego podłoża. 
Materiał, z którego wykonana jest rozdzielnica, to bezhalogenowy termoplast odporny na temperaturę do 6500°C oraz wpływ takich czynników jak wiatr, promieniowanie UV czy środki chemiczne. Wysoka jakość materiału pozwala także na łatwe utrzymanie rozdzielnicy w czystości.
Istnieje możliwość zakupu pasującej do rozdzielnicy dławnicy kablowej z nakrętką do wprowadzenia przewodu zasilającego.

Na życzenie klienta możemy wyposażyć rozdzielnicę w dowolną konfigurację gniazd, wtyczek i zabezpieczeń oraz przewód zasilający z wtyczką.

W rozdzielnicy można opcjonalnie zamontować 2-3 gniazda 16A (70x87 mm); 3 gniazda 16A/230V (50x60 mm) i 2 gniazda 32A (84x106 mm).

Tagi:

rozdzielnice budowlane Koszalin, rozdzilnica budowlana Koszalin,