O firmie

Sklep 300energia.com jest jednym z kilku działów firmy grupa ism sp. j. Dedykowany jest on do obsługi klientów, którzy oczekują łatwego i szybkiego dostępu do akcesoriów elektroinstalacyjnych. Jednym z najważniejszych atutów naszego sklepu jest wsparcie techniczne prowadzone przez specjalistów.
Doświadczenie
Nasz sklep wysyłkowy działa od 2007 roku. Od samego początku koncentrujemy się na oferowaniu najlepszych produktów wyselekcjonowanych  marek oraz sprawnym ich dostarczaniu na terenie Polski i Europy.
Wiedza
W odróżnieniu od innych sklepów wysyłkowych, dostarczamy naszym klientom także wiedzę potrzebną do świadomego wyboru właściwego produktu lub rozwiązania. Dzięki temu oferujemy wsparcie przedsprzedażne i posprzedażne na najwyższym poziomie a także tworzymy i systematycznie uaktualniamy naszą bazę wiedzy dla klientów w postaci Poradników ABC.
Bezpieczeństwo
Bezpośrednia współpraca z producentami i dystrybutorami osprzętu elektrycznego oraz oparcie na renomowanej firmie logistycznej sprawia, że zamawiane produkty trafiają bez pośredników wprost do naszych klientów w ciągu kilkudziesięciu godzin. Bezpieczeństwo w zakresie obsługi płatności online gwarantuje PayU. Kontakt z naszymi pracownikami jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 16-tej z pomocą naszej ogólnopolskiej infolinii.


grupa ism sp. j.
Wiejska 2
85-458 Bydgoszcz